http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/563/1686615/azari_jahromi1.jpg

پس از اعتراضات در سطح کشور به دلیل افزایش قیمت بنزین و قطعی سراسری اینترنت به دلیل مشکلات امنیتی پیش آمده فشار به وزیر ارتباطات به دلیل قطع اینترنت افزایش فزاینده‌ای یافته است. همین امر باعث شده است تا آقای آذری جهرمی به دنبال آن باشد که از مردم کشور دلجویی به عمل آورد. از اصلی‌ترین دلایل مردم این است که وزیر ارتباطات را مسئول قطعی اینترنت می دانند و لازم است در این باره به مردم اطلاع رسانی کامل صورت گیرد.
به همین خاطر نیاز است که با اطلاع رسانی مناسب از تشویش افکار عمومی جلوگیری به عمل آید و این اطمینان به آنها داده شود که شرایط پیش آمده موقتی بوده و ادامه دار نخواهد بود.
به همین خاطر در اقدامی جالب آقای آذری جهرمی شماره تماس خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته است. ایشان اعلام کرده‌اند که از این پس مردم برای ارتباط، ارائه نظرات و پیشنهادهای خود می‌توانند با این شماره با وی تماس برقرار کنند. آذری جهرمی در این پیام تاکید کرد ده روز قطعی اینترنت برای وی به اندازه 10 سال گذشت.
پیام وزیر ارتباطات:

شماره تلفن بنده: 09122997821

این ده روز اندازه‌ی ده سال برایم گذشت. برای رضایت شما بسیار تلاش کردم، بالاخره درسته امنیت مهمه ولی اگر در کنار آزادی باشه. می‌دونید که برای من نظر مردم و حق‌الناس از همه مهم‌تر است. برای جلوگیری از این اتفاقات در آینده نظرات و پیشنهاداتون و یا خسارت‌هایی که بهتون وارد شده یا حتی درد و دل‌هاتون رو لطفا کامنت بگذارید یا برایم به شماره تلفنم 09122997821 پیامک بفرمایید (می‌توانید متن پیامک‌های خود را برایم در توییتر و اینستاگرام منتشر کنید تا بقیه هم استفاده کنند).

من کاملا و صد درصدی در خدمت شما و در کنار شما هستم که صحبت‌هایتان را بشنوم.

یک دست صدا ندارد باید همه‌باهم باشیم.

دهکده اخبار تکنولوژی مردم ,شماره ,اینترنت ,جهرمی ,آذری ,همین ,آذری جهرمی ,وزیر ارتباطات ,به دلیل ,خود را ,جهرمی شماره ,آذری جهرمی شمارهمنبع

آذری جهرمی شماره تماس خود را به مردم داد!!

پایگاهی برای ثبت نام های افراد برای ثبت در مریخ ارسال شد

در رزمایش اینترنت دسترسی به سایت ها قطع نمی‌شود!!!

اپل ظرفیت حافظه آیفون‌ اس ای و آیپد مینی 4 را دو برابر کرد

ممنوع شدن ورود تبلت و لپ تاپ توسط ساکنان ۸ کشور مسلمان به خطوط هوایی آمریکا

دلیل وجود دریاچه‌ های کهن روی سطح مریخ برای ناسا نامشخص مانده است

فااااان

مشخصات

آخرین جستجو ها

تخفیفان خرید لایت باکس دیواری دوره تخصصی آموزش های مراقبت از پوست پخش کاغذ دیواری ارزان غزل نوشته فروشگاه آنلاین تشریفات مجالس ملل ثبت نام در بورس معرفی کالا فروشگاهی تک تاک